مقالات و اخبار گردشگری

عکس پست

شفق قطبی ،پدیده زیبای نورهای متحرک و رنگی

بسیار شگفت انگیز

عکس پست

12 نکته جالب در مورد گرجستان که کمتر شنیده اید!

گرجستان در سالهای اخیر به نامی آشنا برای علاقه مندان به سفر در ایران تبدیل شده است. آنهایی که به گرجستان سفر کرده اند، هیچ وقت جذابیت، زیبایی و مهمان نوازی این کشور را فراموش نمی کنند. گرجستان که در نیمه راه مسیری قرار گرفته که آسیا را به اروپا وصل می کند، یک کشور کوچک است که در آن همه چیز پیدا می شود. در اینجا می توانید از شهرهای قدیمی و مکان های ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو دیدن کنید و از دیدن کوههای پوشیده از برف و طبیعت سرسبز و شاداب لذت ببرید و نوشیدنی های خوشمزه گرجی را امتحان کنید. اگر هنوز این الماس قفقاز را ندیده اید با ما همراه باشید تا نکات جالبی را که لازم است درباره گرجستان بدانید، بازگو کنیم.

عکس پست

معرفی هتل های لوکس آلمان

اگر قصد سفر تفریحی و گردشگری به اروپا را دارید ، آلمان بهترین گزینه می تواند باشد. آلمان بزرگترین کشور در اروپا مرکزی و دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد.به هنگام سفر همیشه انتخاب هتل در مقصد یکی از دغدغه های گردشگران محسوب می شود. در این مطلب قصد داریم شما را با برخی از هتل های بسیار خوب کشور آلمان آشنا کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

عکس پست

هواپیمایی ژاپن بهترین خدمات دهنده آسیایی


هواپیمایی ژاپن که عضو اتحاد جهانی شرکت های هواپیمایی می باشد در چند سال اخیر سعی بر این داشته است که رضایت مسافران خود را به بیشترین حد ممکن افزایش دهد ، در ادامه اخبار تکمیلی در این مورد را برای شما بازگو می کنیم.

عکس پست

پوکت

انتخاب پوکت به عنوان دومین ساحل برتر جهان

همه ما نام جزیره گردشگری پوکت را بارها شنیده ایم. جزیره ای زیبا، با ساحل هایی بکر و رنگارنگ که هر سال میلیون ها گردشگر بین المللی از آن دیدن می کنند. اخیرا نشریه معتبر اخبار و گزارشات ایالات متحده و جهان (US News & World Report)، که یکی از معتبر ترین نشریات در زمینه اقتصاد و تجارت در دنیاست، جزیره پوکت تایلند را به عنوان دومین ساحل برتر جهان معرفی کرد.  برای آگاهی از جزئیات این خبر، با مجله گردشگری رهاسیرگناوه همراه شوید.